Tabu
lifestyle

Prostia lui Paris Hilton, motiv de tâlhărie

Lui Paris Hilton i-au fost furate bunuri în valoare de peste 1 milion de euro, după ce moștenitoarea și-a lăsat cheia de la casă sub preșul de la intrare. Åži asta nu e tot, blonda a sesizat că a fost prădată de-abia după două luni.

Hilton a fost ținta bandei de hoți "Bling Ring Gang", un grup de adolescenți care vizau doar case de vedete. Nick Prugo, unul dintre hoți, care se află în arest acest moment, a declarat că au ales să jefuiască casa lui Paris pentru că au simțit că proprietara este proastă.

"Cine și-ar lăsa casa neîncuiată? Cine ar lăsa bani împrăștiați prin toată casa? Proastă", a declarat Prugo. Aceiași hoți au mai furat din casele lui Orlando Bloom, Rachel Bilson, Audrina Partridge și Lindsay Lohan.

ARTICOLE SIMILARE

Familia Beckham, desconsiderată de elita britanică

realitatea

Ellen DeGeneres oferă burse pentru lesbiene

realitatea

Miss World e din CHINA. Coroana a fost, de asemenea, fabricata in CHINA

“Homosexualii sunt bolnavi!” – CINE este politicianul roman care face afirmatia?

Britney își vinde hainele

realitatea

Trei nopți în Paris

realitatea

Scrie un comentariu