Lifestyle· 1 min citire

Ștefan Bănică: Aș vrea ca Mihaela Rădulescu să revină la numele ei de fată, Țiganu!

radulescu-644x416

radulescu-644x416

Tabu
Scris de Tabu Publicat: 10 mar. 2013, 09:05

Stefan Banica jr s-a lasat cu greu induplecat sa acorde un interviu despre divortul de Mihaela Radulescu, scrie wowbiz.ro. Se intampla in iulie 1999, iar Stefan Banica jr era extrem de suparat pe Mihaela, dupa ce aceasta l-a atacat de cate ori a avut ocazia. Dupa ce a afirmat ca isi doreste ca divortul sa se pronunte cat mai repede si a taxat-o ca o intereseaza popularizarea divortului, Banica a facut-o praf pe prezentatoarea de atunci a emisiunii "Duminica in familie". "As vrea ca Mihaela sa nu pastreze dupa divort numele de Banica. Chiar daca dupa prima casatorie ea si-a adjudecat numele

Stefan Banica jr s-a lasat cu greu induplecat sa acorde un interviu despre divortul de Mihaela Radulescu, scrie wowbiz.ro. Se intampla in iulie 1999, iar Stefan Banica jr era extrem de suparat pe Mihaela, dupa ce aceasta l-a atacat de cate ori a avut ocazia.

Dupa ce a afirmat ca isi doreste ca divortul sa se pronunte cat mai repede si a taxat-o ca o intereseaza popularizarea divortului, Banica a facut-o praf pe prezentatoarea de atunci a emisiunii "Duminica in familie". "As vrea ca Mihaela sa nu pastreze dupa divort numele de Banica. Chiar daca dupa prima casatorie ea si-a adjudecat numele de Radulescu, personal consider ca ar fi corect sa revina la Tiganu, numele ei de fata!", a spus artistul, in momentul in care a fost intrebat care este dorinta lui.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Tabu și pe Google News